Відправляй любов
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Нова пошта спростила правила пакування для відправлень
  15.02.2021

  З 1 лютого в Новій пошті запроваджено нові правила пакування. Вони стосуються більшості категорій відправлень і розширюють альтернативи для надійного пакування посилок і вантажів, щоб запобігти їхньому пошкодженню.

  Пакування посилок та вантажів – важливий елемент якісної доставки. Щоб усі відправлення доїжджали до клієнтів цілими та неушкодженими, їх потрібно пакувати у  якісні гофрокартонні коробки з наповнювачем.

  «Ми завжди чуємо свого клієнта. Опираючись саме на клієнтській досвід і наші внутрішні процеси роботи, ми ввели нові правила пакування. Їх впровадження допоможе клієнту  надійно пакувати, а нам - зберегти високу якість та швидкість доставки відправлень, і цьому сприяє сортування посилок автоматичним способом», - говорить Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

  Що нового отримали клієнти

  Якісна коробка, як і раніше, основна форма пакування відправлень. Запаковані у коробку посилки сортуються за лічені секунди на автоматизованих сортувальних стрічках, якими обладнані сучасні інноваційні термінали Нової пошти. Зокрема, сканери, які встановлені на сортувальних стрічках, здатні зчитувати маркування з усіх 6 сторін коробки, автоматично зважувати посилку та визначати географічний напрямок, за яким вона буде відправлена. У результаті посилки швидше потрапляють до наших клієнтів.

  Нова пошта тепер надає альтернативні варіанти пакування для більшості типів відправлень. Головне, щоб у них була пласка основа.

  За новим стандартом у більшості популярних категорій відправлень змінилися правила пакування:

  Документи

  Для відправлення паперових документів перевага надається конверту для документів (паперовий або поліетиленовий), для пластикових – конверт із повітряно-пухирчастою плівкою. 

  Раніше: для документів товщих за 2 см потрібно було використовувати коробку.

  Одяг, текстиль, взуття

  Одяг та текстиль до 2 кг та до 40 см транспортується в поліетиленовому пакеті, а понад 2 кг та 40 см – у гофрокартонній коробці або у пакет для відправлень із обов’язково пласкою основою.

  Раніше: весь одяг та текстиль із оціночною вартістю більше 2000 грн повинен був відправлятися лише у гофрокартонній коробці.

  Взуття, яке має фірмову коробку, за новими правилами відправляється у пакеті для відправлень або обмотується стрейч-плівкою. Взуття без фірмової коробки відправляється у гофрокартонній коробці. 

  Раніше: все взуття із оціночною вартістю більше 2000 грн відправлялося лише у гофрокартонній коробці.

  Телевізори, монітори, радіатори (пласкі об’ємні відправлення в товарній упаковці)

  Якщо оголошена вартість не перевищує 10 тис. грн – відправлення не потребує додаткового пакування. Якщо більше 10 тис. грн – товар додатково запаковується у 5-шаровий гофрокартон. 

  Раніше: всі телевізори та монітори потребували додаткового упакування в коробку, палетні борти або флет-бокси

  Гаджети, канцелярія, книги (дрібні некрихкі відправлення в упаковці)

  Тепер такі посилки можуть відправлятися замотаними в повітряно-пухирчату плівку та укладеними в пакет, або в конверт із повітряно-пухирчатою плівкою, або в гофрокартонну коробку. 

  Раніше: обов’язково в коробку повинні були запаковуватися відправлення, які мали округлу або випуклу форму, гострі краї або містили крихкі елементи.

  Кондиціонери, духові шафи, дитячі візки (об’ємні запаковані вантажі)

  Відправлення у заводській гофрокартонній коробці, що витримує навантаження всередині без деформацій, не потребує доупакування. 

  Раніше: всі подібні вантажі вагою до 30 кг і стороною більше 70 см додатково пакувалися у палетні борти.

  З усіма змінами у правилах пакування можна ознайомитися за посиланням .

  Новий стандарт пакування відправлень Нової пошти знаходьте тут: https://static.novaposhta.ua/sitecard/misc/doc/packaging_rules_1.pdf 

  Крім того, з 16 лютого Нова пошта спрощує процедуру тарифоутворення для відправки вантажів. Зміни стосуватимуться трьох категорій: відправка у палетних бортах, Flat-боксах та дерев’яному обрешетуванні. Тарифікація стає прозорішою для клієнта, який тепер зможе заздалегідь розрахувати вартість доставки свого відправлення. Детальніше про це: https://novaposhta.ua/basic_tariffs