Перейти вниз Перейти вгору

Звітність

Впродовж останнього десятиліття «Нова пошта» виступає лідером і трендсеттером українського ринку експрес-доставки. В сфері сталого розвитку ми також займаємо позицію лідера, маючи на меті стати однією із кращих соціально відповідальних компаній України. Для підтримки цієї мети та для забезпечення інформаційної відкритості з 2016 року «Нова пошта» розпочала інформувати зацікавлені сторони про свою діяльність в галузі сталого розвитку.

Звіт за 2017 рік містить ключові факти, статистичні дані та інформацію про позицію «Нова пошта» на ринку. Він також інформує про пріоритетні напрямки і проекти сталого розвитку «Нова пошта» - популяризацію бігового руху, підтримку книгочитання в Україні, сприяння реабілітації ветеранів АТО, розвиток малого і середнього бізнесу. Таким чином ми розповідаємо про вчинки, якими «Нова пошта» засвідчує свою відповідальність перед українським суспільством.

Компанія буде розвивати й удосконалювати звітність, включаючи в неї нові сфери й аспекти, поглиблюючи статистичні дані. Ми також щиро розраховуємо на відкритий діалог та відгуки на інформацію, яку ми публікуємо – від партнерів, експертів, громадських діячів. Надіслати свої відгуки або питання щодо КСВ діяльності компанії можна на адресу: csr@novaposhta.ua

Звіт зі сталого розвитку "Нова Пошта" 2017