Перейти вниз Перейти вгору

Звітність

Впродовж останнього десятиліття «Нова Пошта» виступає лідером і трендсеттером українського ринку експрес-доставки. В сфері сталого розвитку ми також займаємо позицію лідера, маючи на меті стати однією із кращих соціально відповідальних компаній України. З 2016 року «Нова Пошта» розпочала інформувати зацікавлені сторони про свою діяльність в галузі сталого розвитку в тому числі через публікацію річних Звітів зі сталого розвитку.

Звіт за 2018 рік містить ключові факти, статистичні дані та інформацію про позицію «Нова пошта» на ринку. Він також інформує про пріоритетні напрямки і проекти сталого розвитку «Нова Пошта» - доставку гуманітарних вантажів, популяризацію бігового руху, підтримку книгочитання в Україні, сприяння реабілітації ветеранів АТО, розвиток малого і середнього бізнесу. Таким чином ми розповідаємо про вчинки, якими «Нова Пошта» засвідчує свою відповідальність перед українським суспільством.

Надіслати свої відгуки або питання щодо корпоративної соціальної відповідальності компанії можна на адресу: csr@novaposhta.ua

Звіт зі сталого розвитку «Нова Пошта» 2018

Звіт зі сталого розвитку «Нова Пошта» 2018 (англійською мовою)