Відправляй любов
Перейти вниз Перейти вгору

Митне оформлення

Імпорт в Україну

  • На відправлення вартістю (без вартості доставки), що не перевищує еквівалент 150 євро – митні платежі не нараховуються.
  • Якщо вартість товарів у відправленні перевищує еквівалент 150 євро, буде нараховано ввізне мито в розмірі 10% від перевищення 150 євро і ПДВ в розмірі 20% від вартості відправлення понад 150 євро.
    Також додатково нараховується оплата за митно-брокерські послуги.


Наприклад:

Вартість товару = 200 євро
Ввізне мито = (200 євро - 150 євро) х 10% = 5 євро
ПДВ = (200 євро - 150 євро + 5 євро (мито)) х 20% = 11 євро
Митні платежі складатимуть: мито 5 євро + ПДВ 11 євро = 16 євро.

Експорт із України

При відправленні за кордон згідно з митним законодавством в країні-отримувача міжнародного відправлення можуть бути нараховані митні платежі, які необхідно буде сплатити отримувачу. При необхідності оплати митних платежів отримувачу можуть направити лист на електронну адресу з інформацією.

Звертаємо Вашу увагу! Митні платежі нараховуються на всі категорії товару, включаючи подарунки чи повернення товару по гарантії . 

Митний поріг у  більшості країн Європи становить 0 EUR, тобто всі міжнародні експрес-відправлення підлягають очищенню та сплаті мита отримувачем. 

Для експортних відправлень вартістю вище 10 000 євро митні платежі в Україні не нараховуються, обов'язковим є складання митної декларації. Детальніше у розділі «Супровідні документи».

Митне оформлення експорту відбувається в країні одержання відправлення або може відбуватися в країні транзиту відправлення.

Митні служби можуть запросити додаткову інформацію про вміст та вартість товарів в посилці у Відправника або Одержувача.

У випадку, якщо вкладення у посилці будуть трактуватися митницею як комерційна партія, на посилку буде нараховане мито згідно правил нарахування мита на комерційні вантажі, або посилку буде повернуто відправнику.

Служба доставки в країні призначення зв’язується із отримувачем за допомогою електронної пошти.

Якщо Отримувач не відреагував на повідомлення та/або доставка не була здійснена у зв’язку із невірними даними отримувача, посилка може бути повернена отримувачу в Україну, також можливе уточнення реквізитів і відправлення на повторну доставку