Перейти вниз Перейти вгору

Зберігання

Послуга передбачає зберігання відправлення у відділенні компанії «Нова пошта» 25 (двадцять п'ять) робочих днів відділення (окрім неділі, неробочих та святкових днів) із дня надходження відправлення у відділення Одержувача.
Тип послуги:

«Адреса-Відділення»
«Відділення-Відділення»

Замовник послуги: Надається автоматично, без замовлення

Без додаткових платежів

Платно

Упродовж 5 робочих днів відділення (окрім неділі, неробочих та святкових днів), з урахуванням дня надходження відправлення у відділення Одержувача.
За зберігання із 6-го робочого дня відділення (окрім неділі, неробочих та святкових днів), нараховується доплата. Вартість залежить від терміну зберігання.

Ознайомитися з тарифами

Додаткова інформація

Якщо впродовж 25 (двадцять п'ять) робочих днів відділення (без врахування неділь, неробочих та святкових днів), але не менше 30 календарних днів із дня надходження у відділення Одержувача відправлення не було затребуване Одержувачем або Відправником у компанії «Нова пошта», то таке відправлення вважається незатребуваним, а відповідальність компанії перед Відправником за збереження відправлення припиняється. Компанія «Нова пошта» має право розпорядитися таким відправленням на власний розсуд.