День матери
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Нова Пошта отримала три нагороди на Всеукраїнському конкурсі Ukrainian E-commerce Awards 2018
  26.04.2018

  Всеукраїнський конкурс Ukrainian E-commerce Awards 2018, який нагороджує найкращих на ринку e-commerce України, урочисто підбив підсумки 20 квітня цього року. Премії від Ukrainian E-commerce Expert шостий рік поспіль отримали інтернет-проекти та сервісні компанії, яких визначило професійне незалежне журі з 30 експертів. За улюблені інтернет-магазини (ІМ) в номінації «Вибір споживача» проголосували понад 15 тисяч користувачів.

  У межах конкурсу компанія «Нова Пошта» здобула три нагороди. Першу нагороду отримала послуга Nova Poshta Shopping, що виграла в номінації «Вибір споживача» як найкращий форвардер України (покупка/доставка із зарубіжних інтернет-магазинів). Друга і третя відзнака – це спеціальні нагороди від партнерів конкурсу: «Інновація року» від компанії ОМНІК за розробку унікального поштомата та «Колаборація року» від організаторів конкурсу компанії Ukrainian E-Commerce Expert за спільний продукт з OLX та UаPay – послугу «Безпечна доставка».

  «Не перший рік «Нова Пошта» підтримує Ukrainian E-commerce Awards. Це конкурс, який дозволяє визначити найкращих на ринку електронної комерції і який розвивається разом із цим ринком. Щороку з’являються нові номінації, що чітко відображають структуру і тренди ринку. Цього року було багато переможців завдяки тому, що організатори розділили номінацію «Найкращий інтернет-магазин» за галузевою ознакою, а тому змагання відбувалося серед рівних. Номінацій було близько 12 – а це свідчить про те, що e-commerce уже увійшов в кожну сферу економіки України, - відзначила директор департаменту маркетингу «Нова Пошта» Ірина Холод. - Приємно, що цього року з’явилися нові номінації, наприклад, «найкращий форвардер». Споживачі в цій категорії перше місце віддали продукту компанії «Нова Пошта» NP Shopping, який дозволяє робити легкі, швидкі покупки в зарубіжних інтернет-магазинах і який у майбутньому цей продукт може стати потужною e-commerce-платформою. Цього року також з’явилися номінації, пов’язані з різними онлайн-сервісами: «Найкращий мобільний додаток торгового проекту» і «Найкращий мобільний додаток сервісного проекту», що свідчить про дедалі більше заглиблення ринку e-commerce в мобільну комерцію, чому сприяє розвиток технологій та галузі в цілому.

  «Нова Пошта» отримала цього року також дві спеціальні відзнаки від партнерів конкурсу: по-перше, «Інновація року» за розвиток поштоматів як технології, що дозволяє видавати клієнтам посилки без участі оператора, а по-друге, нагорода «Колаборація року» від організаторів конкурсу. Ми її отримали разом із нашими партнерами OLX та UaPay за реалізацію продукту «Безпечна доставка», що мав розголос наприкінці 2017-го. Усі номінації та нагороди цього року свідчать про те, що «Нова Пошта» сьогодні – не лише логістичний оператор, але й компанія, що в цілому сфокусована на розвитку e-commerce-продуктів. Найкращий приклад – наш спільний з OLX та UaPay фінансово-логістичний продукт, який поєднує кілька функцій і не має аналогів на ринку України і Європи. Свій розвиток «Нова Пошта» бачить у тісній співпраці з ринком електронної комерції, якому надає необхідні для цього послуги».