У Новій пошті почала функціонувати власна епідеміологічна служба - Служба попередження епідемій та санітарно-епідеміологічного контролю. До її складу увійшли 8 лікарів-епідеміологів та один фахівець з епідеміології (фельдшер), які знаходяться у регіональних підрозділах компанії – у Києві, Полтаві, Хмельницькому, Львові, Одесі та Запоріжжі. Основним завданням служби є профілактика розповсюдження інфекційних захворювань.
З початку карантину робота велась в декількох напрямках: створення безпечного простору для співробітників та клієнтів, запровадження протоколу реагування у випадку вірусного захворювання, аудити інфекційної безпеки, вдосконалення гігієнічних стандартів. За півроку роботи в цьому напрямку стало зрозуміло, що така робота стане постійною, адже окрім ковіду в світі залишаються багато вірусних та бактеріальних інфекцій з якими людство співіснує, і поведінка яких стає непередбачуваною. Тож культура безпечної поведінки має стати стандартом для кожного.
«Нам вкрай важливо, щоб наші клієнти і працівники були у безпеці. Ми запроваджуємо нову культуру поведінки задля безпеки. Щоб впровадити цю культуру ми будемо системно навчати менеджмент та працівників фронт-лайну, вдосконалювати процедури безпеки. Як показав час, заходи безпеки актуальні і через півроку після початку епідемії. Саме тому компанія прийняла рішення, що вони назавжди залишаться частиною стандартів Нової пошти», - коментує Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.
Служба входить до дирекції з охорони праці та цивільного захисту. Її очолила кваліфікований спеціаліст із 20-річним досвідом роботи – лікар-епідеміолог Ірина Кобилевська. Служба продовжить свою роботу і після завершення в Україні епідемії коронавірусу. Зокрема, буде своєчасно реагувати та вживати заходи для попередження розповсюдження інших інфекційних захворювань.