Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

2018. Курс: Ефективність бізнесу

Школа бізнесу

Курс 2018 року був спрямований на підвищення ефективності бізнесу та покликаний допомогти власникам малого та середнього бізнесу розвивати своєю справу, зокрема приймати правильні бізнес-рішення. Він проводився у вересні-грудні.

Проєкт відбувся у 8 містах України: Львові, Одесі, Дніпрі, Полтаві, Хмельницькому, Ужгороді, Харкові та Києві. Загальна тривалість навчання в кожному місті – 4 тижні, занятті відбувалися щоп’ятниці та щосуботи.

Програма Школи бізнесу Нова Пошта складалась з 7 одноденних тематичних модулів: бізнес-стратегія, фінанси, продажі, цінність, маркетинг, цифрові комунікації, люди. Кожен модуль передбачав тренінговий семінар, виконання практичних вправ та аналіз кейсів українських компаній. Між модулями учасники виконували завдання у спеціально розроблених шаблонах, використовуючи дані та факти свого бізнесу.

Окремий модуль – це захист планів ефективності бізнесу. Упродовж навчання студенти розробляли план підвищення ефективності бізнесу і в останній день захистили його перед іншими учасниками та запрошеними експертами.

Учасники, що успішно опанували навчальну програму, отримали дипломи випускників Школи бізнесу Нова Пошта, а найкращі з них – гранти на послуги «Нова Пошта».

Хочете стати учасником проєкту у 2022 році? Тоді заповнюйте анкету на сайті проєкту!

Детальніше про проект: http://novaposhta.education/