Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

2016. Курс: 8 кроків до розвитку бізнесу

Школа бізнесу

«Нова Пошта» запустила проєкт підтримки молодих підприємців - Школа бізнесу. У 2016 році заняття вперше відбулися в чотирьох містах-мільйонниках: Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові.

За чотири місяці навчання учасники отримали практичну базу з економіки та фінансів, маркетингу, IT, дистрибуції та інших дисциплін, в яких необхідно орієнтуватися для системного розвитку бізнесу.

Викладачами стали досвідчені бізнес-практики з західною освітою, викладачі МВА-програм в українських і міжнародних бізнес-школах. Серед них – Юлія Габ, Ігор Дідок, Олена Сіукаєва, Антон Волнянський, Михайло Сальников, Олександр Степанов, Олена Кропив’янська, Андрій Погорелий, Олег Богатов, Егберт Ян ван Белл та інші. Усіх їх об'єднує успішний особистий досвід і щире бажання сприяти розвитку українського підприємництва.

Результатом навчання стали справжні дипломні роботи й плани застосування отриманих знань у власній справі. Найкращі студенти отримали дипломи, гранти від компанії на розвиток справи, а також особисті бізнес-консультації від керівництва компанії – співвласників В'ячеслава Климова і Володимира Поперешнюка, а також топ-менеджменту.

Школа бізнесу Нова Пошта відкриває підприємцям нові можливості для того, щоб вже у найближчому майбутньому вони змогли формувати порядок денний української економіки.

Хочете стати учасником проєкту у 2022 році? Тоді заповнюйте анкету на сайті проєкту!

Детальніше про проект: http://novaposhta.education/