Відправляй любов
Перейти вниз Перейти вгору

Доставка особисто в руки та ідентифікація особи

Послуга «Доставка особисто в руки» передбачає видачу відправлення лише особі, яка зазначена як Одержувач згідно відповідної експрес-накладної (ЕН). Послуга надається Клієнтам лише після підписання договору на надання послуг компанії «Нова пошта».
Тип послуги:

«Відділення-Адреса»

«Адреса – Адреса»

«Адреса – Відділення»

«Відділення – Відділення»

Замовник послуги: Відправник
Спосіб замовлення:
В особистому кабінеті Клієнта, за допомогою AРі (електронного обміну даними між інформаційними системами компанії «Нова пошта» та Клієнта), а також у будь-якому відділенні «Нова пошта»
Послуга «Доставка особисто в руки» платна

Ознайомитися з тарифами

Послуга «Ідентифікація особи» буде корисною тим відправникам, товар яких можна продавати лише повнолітнім особам. Вона передбачає перевірку досягнення повноліття одержувача оператором відділення чи кур’єром під час видачі замовлення.

Як працює послуга:

 1. Відправник, який має чинний договір на перевезення з Новою поштою, замовляє цю послугу як доповнення до послуги «Доставка особисто в руки» під час відправки.
 2. Під час видачі відправлення працівник Нової пошти перевіряє дату народження одержувача за будь-яким його документом, що підтверджує вік, та заповнює дані у відповідному полі у системі.
 3. Послуга доступна для відправлень:
  • «Відділення-Адреса»;
  • «Адреса – Адреса»;
  • «Адреса – Відділення»;
  • «Відділення – Відділення».

Послуга «Ідентифікація особи» платна, її вартість – 5 грн (з ПДВ) і надається лише як додаткова до послуги «Доставка особисто в руки». Таким чином, загальна вартість за обидві послуги складе 15 грн (з ПДВ).