Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Бізнес-клієнтам

Нова пошта Глобал з 2015 року надає послуги міжнародної експрес-доставки для бізнес-клієнтів. Відправляйте документи, відправлення, вантажі в Україну і навпаки.

Завдяки поєднанню зусиль Нової пошти Глобал та DPD-group, сьогодні бізнес-клієнти мають нагоду оцінити всі переваги якісно оновленої послуги міжнародної доставки посилок та вантажів на піддонах в Україну та Європу. У рамках міжнародної доставки ми пропонуємо послуги: Глобальна доставка економ, MAX. 

Глобальна доставка  - це доставка з ідеальнім співвідношенням вартості та терміну доставки.

Глобальна доставка економ - це швидка та економна доставка відправлень вагою до 30 кг в/з Європу. Послуга доступна для бізнес-клієнтів

MAX - це доставка вантажів з/в Європи, які розміщені на піддонах вагою до 1000 кг та висотою до 200 см на одне вантажне місце. Послуга доступна для бізнес-клієнтів.

Глобальна доставка преміум – для термінової доставки документів, відправлень та вантажів у більшість країн світу та в Україну. 

Для доставки вантажів, які не можуть бути доставлені в рамках базових послуг  через існуючі обмеження, ми пропонуємо індивідуальні рішення – послуги міжнародного фрахту.

AIR FREIGHT - це комплексна послуга авіаційної доставки вантажів по всьому світу.

ROAD FREIGHT - це якісна автомобільна доставка Ваших вантажів по всій Європі за помірну ціну.

RAILWAY FREIGHT - це послуга імпорту вантажів із Китаю залізничним транспортом за вигідною ціною. 

Наш досвід у наданні послуг національної та міжнародної експрес-доставки у поєднанні з мережею надійних партнерів по всьому світу, дозволяє запропонувати Вам гнучкі та якісні послуги міжнародного фрахту за помірну ціну.

Послуги міжнародних відправлень надаються ТОВ «НП Глобал».

Умови надання послуг ТОВ «НП Глобал»
Договір для юридичних осіб
Тарифи
Кодекс поведінки постачальника
Перелік заборонених відправлень