Шопінгуй та кайфуй
Перейти вниз Перейти вгору

Популярні питання

Питання та відповіді для здійснення відправлення за кордон

Чи необхідні документи отримувачу при адресній доставці?
Відправлення за адресою фізичної особи видають будь-якій особі, по вказаній в накладній адресі, без перевірки документів. Отримувач вантажу має бути повнолітнім.

Як необхідно передавати відправлення співробітникам Нової пошти? 
Відправлення завжди передають у відкритому вигляді, щоб співробітник перевірив вміст та оформив опис посилки. Якщо посилка буде запакована, оператор має право відкрити посилку. Виключення - фабричне пакування.

Як розраховується обьємна вага, для міжнародного відправлення?
Розраховується заформулою - об'ємна вага [кг] = Довжина [см] х Ширина [см] х Висота [см] / 5 000.

Яку оціночну вартість потрібно вказувати для відправлення?
Оголошена вартість повинна дорівнювати реальній (ринковій) вартості відправлення.

Для чого вносити адресу електронної пошти отримувача?
Електронна адреса отримувача вноситься для отримання інформації про відправлення. В разі необхідності сплати митних платежів та інших питань щодо відправлення інформація буде направлена на електронну адресу одержувача.

Що необхідно вносити в опис відправлення?
При здійсненні експорту необхідний детальний опис вмісту відправлення, окремо кожної одиниці. Необхідно вказати вид, назву, компанію виробника, країну виготовлення речі, матеріал, вартість

Хто та яким чином зв’язується з отримувачем при доставленні посилки?
Зазвичай перед доставкою відправлень з отримувачем зв’язується служба доставки у країні призначення. Але в кожній країні можуть застосовуватись індивідуальні умови. В деяких випадках відправлення може бути доставлене без додаткового повідомлення про доставку.

Скільки разів доставляють вантаж за адресою при відсутності отримувача за вказаною адресою?
При виборі експрес-доставки є лише одна безкоштовна спроба доставки за адресою для фізичних осіб. Якщо спроба доставки була неуспішною, кур’єр залишає за вказаною адресою ярлик з контактним номером телефону та номером накладної. Відправлення зберігається у відділенні партнера-перевізника 7 календарних днів, отримувач повинен забрати відправлення в цей термін.

Для авто-доставки: одна спроба безкоштовна без попереднього продзвону.   Нова спроба буде здійснюватися тільки після отримання зворотного зв’язку від отримувача.

Як я можу сплатити митні платежі при експорті?
При відправленні за кордон згідно з митним законодавством в країні-отримувача міжнародного відправлення можуть бути нараховані митні платежі, які необхідно буде сплатити отримувачу. При необхідності оплати митних платежів отримувачу можуть направити лист на електронну адресу з інформацією.

Як я можу відправити посилку, яка підпадає під інтелектуальну власність. Яке буде митне оформлення? 
Митний контроль i митне оформлення товарiв, що мiстять об'єкти права iнтелектуальної власностi, якi охороняються вiдповiдно до закону, та вивозяться з митної територiї України, здiйснюються в загальному порядку з урахуванням особливостей, встановлених Митним Кодексом України та iншими законами України. Необхідне підтвердження уповноваженого державного органу в області охорони прав інтелектуальної власності про право на об'єкт інтелектуальної власності, а також його вартості. Перелік об’єктів інтелектуальної власності занаходиться за посиланням.

Де можна взяти номери телефонів контакт-центру Молдови?
Молдова: +37360500609, +37322855969