Мобильное приложение
Перейти вниз Перейти вгору

Популярні питання

Питання та відповіді для здійснення відправлення за кордон

Які документи необхідно брати з собою у відділення?
Паспорт громадянина України або копію паспорта. Для нерезидентів - паспорт громадянина іншої країни або посвідка на проживання.

Чи необхідні документи отримувачу при адресній доставці?
Відправлення за адресою фізичної особи видають будь-якій особі, по вказаній в накладній адресі, без перевірки документів. Отримувач вантажу має бути повнолітнім.

Як необхідно передавати відправлення співробітникам Нова Пошта? 
Відправлення завжди передають у відкритому вигляді, щоб співробітник перевірив вміст та оформив опис посилки. Якщо посилка буде запакована, оператор має право відкрити посилку. Виключення - фабричне пакування.

Як розраховується обьємна вага, для міжнародного відправлення?
Розраховується заформулою - об'ємна вага [кг] = Довжина [см] х Ширина [см] х Висота [см] / 5 000.

Яку оціночну вартість потрібно вказувати для відправлення?
Оголошена вартість повинна дорівнювати реальній (ринковій) вартості відправлення.

Чи можу я здійснити відправлення в Росію?
Так, ви можете відправити документи (формат А4, вага до 2 кг) до Москви та Санкт-Петербургу.

Для чого вносити адресу електронної пошти отримувача?
Електронна адреса отримувача вноситься для отримання інформації про відправлення. В разі необхідності сплати митних платежів та інших питань щодо відправлення інформація буде направлена на електронну адресу одержувача.

Що необхідно вносити в опис відправлення?
При здійсненні експорту необхідний детальний опис вмісту відправлення, окремо кожної одиниці. Необхідно вказати вид, назву, компанію виробника, країну виготовлення речі, матеріал, вартість

Хто та яким чином зв’язується з отримувачем при доставленні посилки?
Зазвичай перед доставкою відправлень з отримувачем зв’язується служба доставки у країні призначення. Але в кожній країні можуть застосовуватись індивідуальні умови. В деяких випадках відправлення може бути доставлене без додаткового повідомлення про доставку.

Скільки разів доставляють вантаж за адресою при відсутності отримувача за вказаною адресою?
При виборі експрес-доставки є лише одна безкоштовна спроба доставки за адресою для фізичних осіб. Якщо спроба доставки була неуспішною, кур’єр залишає за вказаною адресою ярлик з контактним номером телефону та номером накладної. Відправлення зберігається у відділенні партнера-перевізника 7 календарних днів, отримувач повинен забрати відправлення в цей термін.

Для авто-доставки: одна спроба безкоштовна без попереднього продзвону.   Нова спроба буде здійснюватися тільки після отримання зворотного зв’язку від отримувача.

Як я можу сплатити митні платежі при експорті?
При відправленні за кордон згідно з митним законодавством в країні-отримувача міжнародного відправлення можуть бути нараховані митні платежі, які необхідно буде сплатити отримувачу. При необхідності оплати митних платежів отримувачу можуть направити лист на електронну адресу з інформацією.

Як я можу відправити посилку, яка підпадає під інтелектуальну власність. Яке буде митне оформлення? 
Митний контроль i митне оформлення товарiв, що мiстять об'єкти права iнтелектуальної власностi, якi охороняються вiдповiдно до закону, та вивозяться з митної територiї України, здiйснюються в загальному порядку з урахуванням особливостей, встановлених Митним Кодексом України та iншими законами України. Необхідне підтвердження уповноваженого державного органу в області охорони прав інтелектуальної власності про право на об'єкт інтелектуальної власності, а також його вартості. Перелік об’єктів інтелектуальної власності занаходиться за посиланням.

Де можна взяти номери телефонів контакт-центру Молдови?
Молдова: +37360500609, +37322855969