Перейти вниз Перейти вгору

З інтернет-магазинів

«Нова Пошта Інтернешнл» відкриває українцям більше можливостей для міжнародного інтернет-шопінгу. Найперше надає послуги прямої доставки з інтернет-магазинів Китаю та США. А також пропонує сервіс Nova Poshta Shopping, який діє за принципом форвардингу.

У 2016 році «Нова Пошта Інтернешнл» почала надавати послуги експрес-доставки в Україну відправлень з китайських інтернет-магазинів. На даний момент в переліку магазинів топ-5 популярних онлайн-майданчиків, серед яких AliExpress. Детальніше тут .

Першим великим гравцем міжнародного ринку e-commerce, з яким компанія почала працювати, став один із найвідоміших у світі інтернет-магазинів продуктів для здорового способу життя – американський Iherb.com*. Детальніше тут.

Також з серісом Nova Poshta Shopping ви можете замовляти стильні та якісні речі з інтернет- магазинів США, Великобританії, Італії та Польщі. Детальніше тут.

«Нова Пошта Інтернешнл» продовжує перемовини з іншими іноземними онлайн-магазинами щодо відкриття експрес-доставок в Україну.

*Iherb – американський онлайн-ритейлер, що пропонує найбільший у світі асортимент товарів для здорового способу життя (більше 35000 найменувань від різних брендів)