Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Хмельницький інноваційний термінал

Хмельницький інноваційний термінал (ХІТ) компанії «Нова Пошта» було відкрито 17 травня 2019 року. На будівництво терміналу загальною площею 7,7 тис кв метрів пішло менше року: закладка першого каменя відбулася 23 квітня 2018. Термінал став ключовим об'єктом інфраструктури вантажоперевезень компанії в Західній Україні. У Хмельницькому сортуються посилки для 71 населеного пункту по всій Україні.

ХІТ, як і КІТ (Київський інноваційний термінал), оснащений найкращим обладнанням від голландської компанії Vanderlande, потужністю 8,5 тис. посилок за годину. Крім цього, ХІТ оснащений конвеєрами і автоматичним сортувальних обладнанням виробництва української компанії «СМС». Загальна потужність Хмельницького терміналу становить 14 тис. відправлень на годину. Посилки із сортувальної стрічки завантажуються безпосередньо в автомобілі за допомогою спеціальних конвеєрів. Це робить сортування ще більш надійним.

На Хмельницькому інноваційному терміналі компанія створила 300 робочих місць. «Нова Пошта» вклала в ХІТ майже 10 млн євро. Ми постійно інвестуємо в інновації, щоб забезпечити максимально якісну і швидку доставку посилок і вантажів кожному жителю України, адже кількість відправлень зростає на 20-25% щороку», - говорить Олександр Бульба, директор «Нова Пошта».

Генеральним підрядником зі спорудження об'єкта обрана місцева компанія - ТОВ «Будівельний Альянс Груп», яка працює на будівельному ринку з 2002 року. Термінал будувався з використанням кредитних коштів ЄБРР у сумі 9,5 млн євро.