Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Львівський інноваційний термінал

Львівський інноваційний термінал був відкритий 20 вересня 2019 року і став третім після КІТа (Київського інноваційного терміналу) та ХІТа (Хмельницького інноваційного терміналу) інноваційним терміналом «Нова Пошта». Термінал у Львові отримав назву ЛЕО - Легкість. Ефективність. Оперативність. Унікальність ЛЕО в поділі логістики на посилки та вантажі - вони сортуються окремо, що дозволяє розподіляти відправлення швидше і точніше, а отже - і швидше доставляти.

Загальна площа терміналу – близько 15 тис. кв метрів.

ЛЕО оснащений найкращим обладнанням від голландської компанії Vanderlande, а також автоматичним сортувальним обладнанням виробництва української компанії «СМС». Термінал здатен обробляти до 15 тис. посилок і вантажів на годину. З сортувальної стрічки посилки безпосередньо завантажуються в автомобілі за допомогою 24 спеціальних телескопічних конвеєрів.

На терміналі створено 300 робочих місць. На ЛЕО сортуються посилки для 108 населених пунктів України – 28 міжрегіональних напрямків, 80 внутрішньо обласних, а також для всіх відділень міста Львова.