Перейти вниз Перейти вгору

Грошовий переказ на банківську картку

Послуга, яка надає можливість здійснити переказ коштів за відправлення на банківську картку, вибрану Відправником¹.

Переваги:
  • Дозволяє Відправнику отримувати грошовий переказ на банківську картку, без необхідності повторного візиту у відділення.
  • Швидкість зарахування коштів. Після оплати Одержувачем відправлення кошти зараховуються на банківську картку Відправника.
  • У разі неможливості зарахування коштів на банківську картку грошовий переказ буде доступний до виплати готівкою на наступний день у будь-якому відділенні ТОВ «Нова Пошта», про що вас буде додатково проінформовано повідомленням.

Замовник
послуги:

 Відправник

Платник за
послугу:
 Отримувач вантажу (відправник переказу)

Спосіб
замовлення:

  • В особистому кабінеті на сайті ТОВ «Нова Пошта» під час створення експрес-накладної за типом основних послуг «Відділення-Відділення» та «Адреса-Відділення».
  • В Мобільному додатку ТОВ «Нова Пошта» під час створення експрес-накладної за типом основних послуг «Відділення-Відділення» та «Адреса-Відділення».

Вартість

  20 грн + 2% від суми переказу

Швидкість переказу

  Кошти перераховуються на картку протягом 1 години після відправки переказу (отримання вантажу).
 Остаточне зарахування коштів на картку отримувача переказу відбувається згідно з регламентом банка-емітента картки.

Обмеження
та умови

Перелік обмежень Ліміт
Сума одного переказу не більше ніж 14 999,99 грн
Загальна сума переказів за календарний місяць не більше ніж 249 999,99 грн


Обмеження щодо кількості операцій на одну картку становить 20 переказів на добу.


Зарахування не може бути виконане на картку:
A. іноземного банку;
B. пов’язану із веденням бізнесу (корпоративні картки).

Послуга надається Відправнику – приватній особі за умови внесення реквізитів банківської картки в Особистому кабінеті або Мобільному додатку (Android або Apple iOS).

Додатково може зніматися комісія Вашого банка-емітенту за перерахування коштів. За умовами зняття комісії зверніться до банку-емітента вашої картки.

Cтрок зарахування коштів на банківську картку Відправника залежить від строку перерахування коштів банком-емітентом Відправника.

Грошовий переказ може бути не зарахований на банківську картку, враховуючи обмеження встановлені Вашим банком-емітентом в залежності від типу картки.

Замовник грошового переказу має коректно внести інформацію: номер телефону, ПІБ одержувача грошового переказу та перевірити актуальність даних банківської карти, на яку очікується зарахування. Відповідальність за правильність заповнення реквізитів несе замовник грошового переказу.

Згідно із законодавством щодо діяльності небанківських фінансових установ, компанія ТОВ «ПОСТ ФІНАНС» зобов’язана отримати інформацію від клієнта, інакше не зможе надавати йому фінансові послуги. Більш детально тут.

1 Послуга грошового переказу (переказ коштів «Експрес» та Переказ коштів «Експрес Безготівковий» з подальшим зарахуванням на банківську картку) надається ТОВ «ПОСТ ФІНАНС».

Більш детальна інформація на сайті ТОВ «ПОСТ ФІНАНС».