Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Додаткові послуги

Додаткові послуги - послуги, які задовольняють неосновні Клієнтські потреби.

Принтер для маркування

Послуга дозволяє Клієнту придбати термопринтер на вигідних умовах та самостійно маркувати свої відправлення з метою прискорення та оптимізації бізнес-процесів, економії часу на відправці у відділенні.

Зміна даних в Експрес-накладній

Сервіс дозволяє відправнику (фізичній особі або представнику юридичної особи) змінювати в ЕН інформацію, яка була вказана при оформленні відправлення.

Переадресування

Послуга передбачає зміну за бажанням Відправника адреси доставки відправлення після його забору представником компанії «Нова пошта».

Автоматичне повернення відправлення

Послуга передбачає автоматичне повернення відправлення, яке зберігалось у відділенні компанії згідно встановлених індивідуальних строків зберігання.

Повернення

Послуга передбачає повернення відправлення за бажанням Відправника, якщо не підключено послугу «Автоматичне повернення відправлення»

Пакування

Послуга передбачає розміщення відправлення в найбільш придатний вид упаковки, який забезпечить його надійне транспортування, складування, зберігання та захист.

Зберігання

Послуга передбачає зберігання відправлення у відділенні Нова пошта 30 (тридцять) календарних днів. Першим днем зберігання є наступний календарний день після дня прибуття відправлення у відділення Одержувача.

Модуль доставки для інтернет покупок

Модуль доставки для інтернет покупок - це онлайн-сервіс у бізнес-кабінеті Нової пошти, який завантажує онлайн-замовлення* клієнтів із торгових майданчиків та інтернет-магазинів.

Доставка в часові інтервали

Послуга передбачає своєчасну та надійну доставку відправлень у зручний для Одержувача інтервал часу.

Зворотна доставка документів

Послуга передбачає повернення Відправнику документів, перелік яких заздалегідь погоджено з Одержувачем.

Палетування

Послуга передбачає формування палети представниками компанії «Нова пошта».

Підйом на поверх

Послуга передбачає підйом відправлень на поверх під час доставки на адресу Одержувача.

Доставка в мережі супермаркетів

Послуга передбачає доставку відправлень (документів, посилок, вантажів, партій товару, палет) до мережі супермаркетів у будь-яку точку України.

Доставка особисто в руки

Послуга передбачає видачу відправлення лише особі, що зазначена як Одержувач згідно відповідної експрес-накладної (ЕН).

Ідентифікація особи

Послуга передбачає перевірку досягнення повноліття одержувача оператором відділення чи кур’єром під час видачі замовлення.

Контроль підпису документів

Послуга передбачає можливість Відправнику отримати документи, які були підписані Одержувачем під контролем співробітника компанії «Нова пошта».

Контроль поштучної передачі

Послуга передбачає своєчасну та надійну доставку відправлень з контролем процесу розпакування та перерахунку кожної одиниці товару.

Передача відправлень за реєстром

Сервіс передбачає можливість швидко та зручно оформити та передати велику кількість відправлень.

Одержання відправлень за реєстром

Сервіс передбачає можливість швидко та зручно одержати велику кількість відправлень.

Пункт прийому відправлень на території Клієнта

Послуга передбачає розміщення відділення «Нова пошта» на території Клієнта та забезпечує процес прийому-передачі його відправлень.

Пункт передачі

Послуга дозволяє відправнику залишити відправлення у будь-якому відділенні «Нова пошта» з подальшою передачею відправлення одержувачу у цьому ж відділенні.

Самообслуговування

Сервіс, який надається Відправнику з метою самостійного оформлення відправлень без допомоги оператора відділення. В зоні самообслуговування міститься необхідне обладнання для самостійного сканування і нанесення маркування. Відправник залишає оформлені відправлення в зоні самообслуговування для подальшого транспортування.