Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • «Нова пошта» зміцнила позиції в Грузії та Молдові
  08.08.2016

  За перше півріччя 2016 року в Молдові середньомісячний обсяг продажів «Нова пошта» виріс більш ніж на 100% в грошовому вираженні і більш ніж на 40% в кількісному в операціях всередині країни (у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року). У Грузії загальне зростання склало більше 300% в грошовому вираженні і 50% в кількісному.

  Протягом року представництвам компанії в Молдові і Грузії вдалося напрацювати стабільну клієнтську базу, що на разі складається з понад 2000 корпоративних клієнтів. Мережа «Нова пошта» в обох країнах загалом складається з 8 відділень та 6 терміналів.

  Окрім базових послуг доставки у відділення та кур’єром всередині країни, представництва «Нова пошта» в Молдові та Грузії на разі пропонують й міжнародну  доставку. Зокрема, йдеться про автомобільні, авіа та морські маршрути за напрямками Україна, Європа, Ізраїль та ін.

  Ізраїльський напрямок особливо став у пригоді клієнтам з Молдови, що проживають та працюють в Ізраїлі і часто надсилають посилки на батьківщину. «Нова пошта» також відкрила канал доставки між Молдовою та Румунією. Перевага цієї послуги – у фіксованій частоті автомобільних маршрутів та конкурентній вартості в масштабі регіону.

  Водночас із каналом доставки в Україну та звідти, в Грузії «Нова пошта» запустила cross-border доставку вантажів для юридичних осіб. В портфелі представництва також є сервіс міжнародного шопінгу (доставки товарів для фізичних осіб з усього світу).

  Компанія адаптує стратегії розвитку бізнесу на ринках Грузії та Молдови відповідно до їхньої специфіки.

  «Скажімо, в Молдові ми зіткнулися з відсутністю попиту і ринку експрес-доставки як такого. Ситуацію можна порівняти з тією, що існувала на момент створення «Нова пошта» в Україні в 2001 році, коли попит формували самостійно, розповідаючи клієнтам про переваги нового сервісу. В Грузії все інакше – ринок працює в умовах здорової конкуренції, при цьому прогресивний національний оператор Georgian Post утримує міцні позиції», - прокоментував Сергій Касьян, директор Nova Poshta International Operations – компанії, що входить до складу групи «Нова пошта» і курує представницькі офіси в Грузії та Молдові.

  На внутрішньому ринку Молдови «Нова пошта» активно долучається до формування ринку експрес-доставки, розвиває клієнтську базу в сегментах В2С та В2В. В Грузії, де йдеться про доволі зрілий ринок, на якому присутні в тому числі й світові гранди доставки, «Нова пошта» налагоджує операційні процеси, вдосконалює систему інформування клієнтів, фокусує зусилля на впровадженні унікальних для ринку послуг.

  На разі Nova Poshta International Operations досліджує можливості виходу на нові ринки. Зокрема, йдеться про роботу в країнах колишньої СНД у форматі партнерства та відкриття представництв.