Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • «Нова пошта» запроваджує нову систему тарифоутворення
  31.08.2016

  Компанія «Нова пошта» змінює підхід до тарифоутворення. Нова система тарифікації буде прозорішою та вигіднішою через впровадження нових категорій ваги і нових правил розрахунку вартості доставки. Всі зміни набувають чинності 1 вересня 2016 року.

  Серед ключових – запровадження нових мінімальних вагових діапазонів 0,1 кг та 0,5 кг (раніше – від 1 кг). В «Нова пошта» орієнтуються на сучасні стандарти світового логістичного ринку, де прийнято тарифікувати відправлення саме від 0,1 кг. До того ж, в компанії фіксують підвищений попит на посилки в цих категоріях як по Україні, так і за міжнародним напрямком.

  Набуває чинності також новий, більш вигідний тариф «Локал» на доставку в межах міста та передмістя для мільйонників – Києва, Одеси, Львова, Дніпра та Харкова. Відправка по місту та передмістю коштуватиме в середньому на 25-30% менше. Наприклад, вартість доставки в межах міста посилок вагою 0,1 кг та 0,5 кг складе 18 і 20 грн відповідно, а документів (паперів, що вміщуються в конверт формату А4) – від 16 грн. Доставка посилок в нових вагових категоріях по Україні коштуватиме від 25 грн, документів – від 20 грн.

  Якщо раніше підключити тариф «Локал» могли тільки бізнес-клієнти у великих містах, то тепер ним зможуть користатися всі клієнти – від приватних до великих корпоративних – для доставки всіх видів відправлень.

  Серед інших нововведень – зниження мінімального тарифу на адресну доставку документів до 30 грн, запровадження нового вагового діапазону 20 кг для посилок по Україні. Також зміняться умови доставки відправлень вагою 1, 2 та 5 кг (див. таблицю нижче):

  Вид відправлення Новий тариф на доставку
  в межах міста (грн)
  Новий тариф на доставку
  по Україні (грн)
  Посилка вагою 0,1 кг 18 25
  Посилка вагою 0,5 кг 20 30
  Посилка вагою 1 кг 25 35
  Посилка вагою 2 кг 30 40
  Посилка вагою 5 кг 35 45

  Крім того, «Нова пошта» впроваджує прозору логіку розцінок на доставку вантажів. Компанія скасовує колишні вагові діапазони для вантажів понад 30 кг і починає тарифікувати їх за кожен наступний кілограм (раніше тарифікація починалася від 50 до 75 кг, від 75 до 100 тощо). Перевагу, яку дає це нововведення, особливо відчують бізнес-клієнти, які регулярно відправляють вантажі.

  Змінюється і порядок розрахунку вартості доставки палетованих вантажів. Деталі про це, а також актуальні прайс-листи будуть опубліковані 1 вересня на сайті «Нова пошта» за посиланнями: для приватних  та бізнес-клієнтів.

  Враховуючи всі нововведення, оновлені тарифи «Нова пошта» залишаються найвигіднішими на ринку експрес-доставки з точки зору співвідношення ціни та якості сервісу. На цей час до мережі компанії входить понад 2300 відділень, що для зручності клієнтів розташовуються поблизу будинків та офісів. «Нова пошта» забезпечує адресне обслуговування мешканцям понад 28 000 населених пунктів по Україні, а віднедавна доставляє день у день між великими містами. До тарифів на доставку «Нова пошта» входить багато безкоштовних сервісів, серед яких інформування про статус відправлень шляхом SMS та у месенджері Viber, підйом на поверх посилок вагою до 30 кг, забезпечення фірмовими пакетами для дрібних посилок, безкоштовне зберігання тощо.