Відправляй любов
Перейти вниз Перейти вгору

«Нова Пошта» сьогодні

Група компаній «Нова Пошта» сьогодні

Група Нова пошта надає клієнтам - як бізнесу, так і приватним особам - повний спектр логістичних та пов'язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова пошта, Новапей та Нова пошта Глобал.

Нова пошта – поштово-вантажна компанія, що забезпечує легку доставку кожному клієнту - до відділення, поштомату, за адресою. Компанія надає логістичні та дистрибуційні послуги, доставляючи як найдрібніші посилки, так і великі вантажі. Нова пошта дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 9300 відділень по всій Україні та понад 11000 поштоматів, а кількість відправлень за 2020 рік перевищила 300 млн посилок та вантажів.

Новапей - небанківська фінансова установа, розвиває власну міжнародну платіжну систему NovaPay, в рамках якої здійснюються перекази коштів.

Нова пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не тільки в Україні, а й за кордоном.

Група Нова пошта, за даними ДФС, входить до ТОП-100 найбільших платників податків в Україні. За 2020 рік Група перерахувала до бюджетів усіх рівнів країни 5 млрд грн податків і зборів.

Нова пошта - один з найбільших в Україні роботодавців, наразі в компанії працює більше 32 000 осіб.

Нова пошта - соціально відповідальна компанія, розвиває ряд соціальних та екологічних проектів. Наприклад, «Гуманітарна пошта України» з 2014 року доставляє вантажі для волонтерів, з моменту запуску проєкту було доставлено понад 18 тис. тонн вантажів. Компанія активно впроваджує збір вторсировини у своїх відділеннях і на терміналах, підтримує бігову культуру в Україні і проводить марафони та напівмарафони в українських містах.

Місія компанії - легкість доставки для життя і бізнесу. Для цього команда Нової пошти впроваджує нові продукти і сервіси, орієнтуючись на міжнародні стандарти і найкращий світовий досвід.

Адреса для листування:
03131, місто Київ, Столичне шосе, буд. 103, корпус 1, 9-й поверх
Телефон: 0 800 500 609
Email: info@novaposhta.ua