Перейти вниз Перейти вгору

«Нова Пошта» у світі

Компанія «Нова пошта Інтернешнл» продовжує розвивати партнерську мережу за кордоном, щоб надавати своїм клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні.

Активно працюють напрямки Молдова та Грузія. Свої зусилля компанія концентрує в тих країнах, з якими українці здійснюють найактивніший обмін відправленнями. У своєму розвитку «Нова пошта Інтернешнл» зосереджується на тому, щоб зміцнити свої позиції на ринках присутності, а також підготувати надійний фундамент для масштабування бізнесу в кількох ключових напрямках. Ми структуруємо свою роботу на ринках, розробляємо нові продукти для міжнародної мережі.

Детальне налагодження кожного напрямку – основа для впевненого та ефективного масштабування бізнесу «Нова пошта Інтернешнл» на міжнародних напрямках.

Усі наші зусилля – задля легкої та безпечної доставки відправлень чисельних клієнтів «Нова пошта Інтернешнл» для життя та бізнесу.

Звертаємо увагу, що компанія "Нова Пошта" здійснює свою діяльність лише в Україні та має представництва у Молдові та Грузії. Наші офіційні сайти: www.novaposhta.ua, www.novaposta.md, www.novaposhta.ge, а також www.forpost-system.com (сайт фінансової компанії «ПОСТ ФІНАНС»). Компанія також має офіційні сторінки в соціальних мережах - facebook.com/nova.poshta.official/ та www.instagram.com/novaposhta.official.

Будь-які інші компанії, які використовують наш логотип, торгову марку та зареєстровані товарні знаки компанії і заявляють про діяльність від імені «Нова Пошта», не мають жодного відношення до компанії «Нова Пошта». Такі компанії використовують торговельні знаки «Нова Пошта» неправомірно, з метою введення споживачів в оману. Остерігайтеся шахраїв та будьте пильними.