Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

«Нова Пошта» у світі

У 2014 році лідер українського ринку експрес-доставки компанія «Нова Пошта» вирішила почати свою міжнародну експансію. У цьому році були відкриті компанії в Грузії та Молдові. У 2015 році з метою ефективного управління ними, а також для розробки майбутньої моделі міжнародної мережі на базі отриманого досвіду в компанії було створено бізнес напрямок «Нова Пошта Міжнародні Операції».

На сьогодні «Nova Poshta Moldova» є лідером ринку експрес-доставки в Молдові. Доставляє посилки та вантажі по всій території країни за 1 день.

Компанія продовжує розширювати перелік послуг як для доставок всередині країни, так і для міжнародних відправлень, і впроваджує діджитал-інструменти, які вже добре показали себе в Україні.

Звертаємо увагу, що компанія "Нова Пошта" здійснює свою діяльність лише в Україні та має представництво в Молдові. Наші офіційні сайти: www.novaposhta.uawww.novaposhta.md, а також https://novapay.ua/ (сайт фінансової компанії «NovaPay»). Компанія також має офіційні сторінки в соціальних мережах - facebook.com/nova.poshta.official/ та www.instagram.com/novaposhta.official.

Будь-які інші компанії, які використовують наш логотип, торгову марку та зареєстровані товарні знаки компанії і заявляють про діяльність від імені «Нова Пошта», не мають жодного відношення до компанії «Нова Пошта». Такі компанії використовують торговельні знаки «Нова Пошта» неправомірно, з метою введення споживачів в оману. Остерігайтеся шахраїв та будьте пильними.