Шопингуй и кайфуй
Перейти вниз Перейти вгору

Онлайн-навчання

Школа бізнесу

Щоб продовжувати надихати власників малого бізнесу на нові прогресивні ідеї, ми вирішили розширюватися в онлайн та у 2020 році запустили власну навчальну платформу і наш перший онлайн-інтенсив – «Великий курс для малого бізнесу». Це 7 навчальних модулів та 9 годин практичних знань (записані лекції від наших тренерів). Тепер підприємці з усієї України можуть навчатися у Школі бізнесу будь-де і будь-коли без прив’язки до конкретних дат. А учасники з найкращими результатами отримують сертифікат та перевагу при відборі на офлайн-навчання.

Від практиків українського бізнесу ви дізнаєтеся, як працює маркетинг, як просуватися і де шукати своїх клієнтів в онлайні, скільки витрачати на рекламу, а також зможете побудувати власну стратегію розвитку і позбутися хаосу в управлінні, ціноутворенні та фінансах.

Під час монтажу відео-лекцій ми використали безліч візуальних «фішок», які допоможуть легко і зручно засвоювати подану інформацію. Серед них ‒ текстові хайлайти, схеми, таблиці та чеклісти. Додстатньо просто зробити скріншот екрану з потрібною інформацією ‒ і весь конспект в кишені! Також учасники завжди матимуть доступ до додаткових матеріалів курсу в особистому кабінеті, а це готові шаблони ‒ завантажуй та адаптуй для свого бізнесу.

Хочете прокачати свій бізнес? Проходьте наш онлайн-інтенсив «Великий курс для малого бізнесу».