Доставка Нового Року
Перейти вниз Перейти вгору

Отримати

Компанія «Нова пошта» пропонує клієнтам декілька зручних способів отримати відправлення:

Для отримання відправлення достатньо мати при собі номер експрес-накладної, оригінал паспорту громадянина України/закордонного паспорту або телефон з номером, вказаним в ЕН.

Детальні умови отримання відправлень вказані в Умовах надання послуг.

 

Акційні умови на послугу перевезення відправлень у поштомати – Єдиний тариф 35 грн та відсутність комісії за післяплату.

Тільки з 19 жовтня по 31 грудня 2021 р. діють спеціальні умови на послугу перевезення відправлень у поштомати – всього 35 гривень (з відділення до поштомату).
Зменшений тариф стосується виключно послуги перевезення відправлень та не включає оплату інших послуг (додаткових послуг, пакування, комісію від оціночної вартості, страхування тощо*).
*Для відправлень з оголошеною вартістю до 200 грн, сплачується комісія у розмірі 1 грн, понад 200 грн - 0,5% від оголошеної вартості, детально про розміри комісії - https://novaposhta.ua/basic_tariffs Встановлені обмеження щодо відправлень, на які поширюються акційні умови - лише відправлення вагою не більше 20 кг, розмірами не більше 40*60*30 см, оціночна вартість - до 6000 грн.

 

Також у період з 19 жовтня по 31 грудня 2021 р. тимчасово скасовується оплата комісії за послугу післяплати (накладеного платежу) за умови оплати вартості доставки онлайн (було: 2% + 20 грн, стало: 0 грн)

Офіційні правила акції «Єдиний тариф в поштомат»: https://novapay.ua/documents/pravyla-aktsiji-jedynyj-taryf-v-poshtomat/

Зазначені вище акційні умови діють на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій АР Крим і м. Севастополь та тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.