Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Про Школу

Школа бізнесу

Школа бізнесу Нова пошта надає можливість власникам малого та середнього бізнесу в регіонах України отримати ключові знання для розвитку власної справи.

Місія «Нова пошта» в цьому проекті – долучатися до зміцнення добробуту України, основою якого в компанії вважають саме малий і середній бізнес.

Інтенсивний курс Школи призначений для українських підприємців, які заснували власну справу і планують активно її розвивати.

 

«Я переконаний в цьому і не втомлюся повторювати: Україну виведуть з кризи сильні, підготовлені та діяльні підприємціВони здатні звершити українське економічне диво. Умови для цього однозначно має забезпечити держава, але великі бізнеси теж можуть допомогти, наприклад, такими проектами, як Школа бізнесу Нова пошта. Зрештою, і великі, і маленькі компанії, які залишаються в Україні і хочуть бачити її успішною, – однодумці».

співвласник компанії «Нова пошта»
В'ячеслав Климов

«Радий, що наша команда реалізує такий проєкт. Коли бачиш молодих завзятих підприємців, які хочуть зростати і вдосконалюватись, то розумієш: в цієї країни є майбутнє! І створюють його вони – сильні, амбітні, енергійні. А наша Школа бізнесу їм в цьому допомагатиме».

співвласник компанії «Нова пошта»
Володимир Поперешнюк

 

 
2016
Курс: 8 кроків до розвитку бізнесу
2017
Курс: Прискорення бізнесу
2018
Курс: Ефективність бізнесу
2019
Курс: Ефективність бізнесу
       
2021
Курс: Ефективність бізнесу