Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Автоматичне повернення відправлення

Послуга передбачає автоматичне повернення відправлення, яке зберігалось у відділенні компанії згідно встановлених індивідуальних строків зберігання  та не було забране Одержувачем.
У разі відмови одержувача від відправлення з індивідуальним терміном зберігання раніше закінчення індивідуального терміну, повернення оформлюється у день відмови або на наступний за ним день (якщо відмова була після відправки останнього авто транспортування з відділення).
Замовник послуги:
Відправник
Підключення послуги: Скористатися послугою можна за наявності договору (угоди) про надання послуг, замовивши її у особистого менеджера, або зателефонувавши до контакт-центру за номером 0-800-500-609

«Продовження терміну зберігання»

Послуга надається коли відправник або отримувач бажають продовжити термін зберігання відправлення, понад замовленого за умовами послуги «Автоматичне повернення відправлень».

Допустимий термін продовження (відлік починається з наступного дня після закінчення індивідуального терміну зберігання) становить:
Для відправника – від 1 до 10 календарних днів
Для отримувача – від 1 до 3 календарних днів.

Сумарно можливо продовжити зберігання на 10 днів.

У разі замовлення продовження терміну зберігання отримувачем та відмови від відправлення, зберігання для відправника за ці дні продовження не нараховується.

Можлива кількість разів для замовлення по 1 накладній:
Для відправника – необмежена
Для отримувача – 1 раз