Мобiльний додаток
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • "Нова Пошта" виходить на ринок міжнародної доставки.

  17.11.2015

  Компанія "Нова Пошта" запускає послугу міжнародної доставки, що надасть клієнтам можливість відправити посилку до більш ніж 200 країн світу.

  Спочатку сервіс буде доступний клієнтам лише у Києві, однак вже у березні наступного року "Нова Пошта" надасть можливість відправляти та отримувати посилки з-за кордону жителям міст-мільйонників, а восени 2016 року – по всій Україні.

  Послуга доступна у двох варіантах. У першому випадку термін доставки складе сім днів, а у другому – три дні. Завдяки виходу на міжнародні ринки, користувачі "Нової Пошти" зможуть відправити посилки за кордон своїм рідним або друзям.

  Перевагою сервісу від "Нової Пошти" є те, що клієнт має можливість заповнити усі необхідні для відправлення документи у режимі онлайн, не виходячи з дому. Після оформлення заявки на сайті користувачеві потрібно буде лише віднести посилку до відділення або віддати її кур’єру "Нової Пошти". Крім того, користувачі зможуть відстежувати переміщення свого відправлення на усіх етапах доставки.

  Беззаперечною перевагою нової послуги є її доступність: "Нова Пошта" пропонує користувачам вигідні фіксовані тарифи без прихованих платежів. Варто також зазначити, що імпортні товари вартістю до 150 євро оформлюються на кордоні без мита. Митне очищення вантажів відбувається на власній центральній сортувальній станції.

  "Ми ставимо перед собою амбітні цілі і досягаємо їх. Рік тому ми почали роботу на ринку Молдови, а сьогодні ми вже є там основним перевізником для ряду корпоративних клієнтів. Більше того, ми запустили відправки з Молдови до третіх країн. Тепер ми починаємо доставку посилок і вантажів до 200 держав. Переконаний, що через кілька років посилки за кордон стануть таким же звичним і природним явищем, як і доставка по Україні ", - прокоментував запуск нового сервісу співзасновник, член Наглядової ради "Нової Пошти" В'ячеслав Климов.

  "Сервіс є пріоритетом №1 для компанії. А ідеальний сервіс передбачає, що послуга повинна бути легкою, практично непомітною. Клієнту достатньо зробити один клік, а про решту подбає "Нова Пошта". Тому ми вивчаємо і застосовуємо у своїй практиці досвід світових лідерів галузі . Ми зробили легкої доставку всередині України, а тепер ми будемо забезпечувати простоту і зручність при доставці в 200 країн світу", - сказав співзасновник, голова Наглядової ради" Нової Пошти "Володимир Поперешнюк.

  Для запуску міжнародної доставки "Нова Пошта" вирішила вивести на ринок нову компанію Nova Poshta International.

  "Ми пропонуємо нашим клієнтам легку доставку в 200 країн світу протягом небудь трьох, або семи днів. Ми забезпечуємо високу якість сервісу при дуже конкурентних цінах. З сьогоднішнього дня наші клієнти зможуть відправити або одержати посилку з-за кордону в будь-якому з 280 відділень Києва . А вже восени наступного року нашу послугу зможуть оцінити жителі всієї України ", - говорить генеральний директор Nova Poshta International Тимур Коган.