Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • «Нова пошта» вдруге стане партнером півмарафону в Києві.

  11.03.2016

  «Нова пошта» вдруге стане титульним спонсором Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016, що відбудеться 17 квітня 2016 року в Києві.

  Цього року Київський міжнародний півмарафон пройде вже вшосте. Він має стати наймасовішою біговою подією року в Україні: в заході візьме участь близько 10 000 учасників.

  «Вже другий рік ми підтримуємо півмарафон у Києві, тому що біг повністю відображає характер компанії “Нова пошта”. Наша компанія нагадує бігуна, для якого успішне подолання дистанції можливе лише через постійний рух. Швидкість, рух уперед та розвиток – слідування цим принципам допомогло «Нова пошта» стати лідером ринку експрес-доставки. Цього року ми розширюємо географію півмарафонів в Україні. Вже заплановані забіги в Полтаві та Львові, ведемо перемовини щодо включення до цього списку ще декількох міст», - зазначила Лілія Загребельна, PR директор компанії «Нова пошта».

  У програмі Nova Poshta Kyiv Half Marathon заплановано 5 забігів для дорослих на дистанції від 2 до 21,0975 км. Спеціально для дітей передбачені три дистанції: 100 м, 500 м, 1000 м.  В рамках півмарафону відбудуться і заїзди ролерів на дистанції 21,0975 км і 5 км.

  У порівнянні з минулим роком загальний призовий фонд заходу виріс більш ніж удвічі і складає 104 000 гривень.

  «З кожним роком кількість учасників наших бігових подій збільшується. Цього року Київський півмарафон передуватиме усім весняним святам, тож у бігунів не буде зайвих спокус відхилитися від підготовчого плану, ми очікуємо близько 10 тисяч учасників. Звісно, їхнє здоров’я та безпека – наш пріоритет. Ми змінили систему допуску учасників до головного забігу: всі охочі бігти 21 км мають отримати спеціальну довідку від спортивного лікаря. На менші дистанції –  10, 5 та 2 км – медичні довідки не потрібні», - розповів Дмитро Черніцький, засновник Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016.

  Організатори марафону вже розпочали активно залучати іноземних учасників: маршрут змагання отримав сертифікат міжнародної асоціації марафонів, а сам захід став повноправним членом AIMS. Організатори планують збільшити кількість іноземних учасників до 500-600 осіб або вчетверо більше, ніж минулого року.

  Крім того, в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016 відбудеться відразу два благодійні проекти: благодійний забіг на 2 км «#Нетерплячки» та благодійний марафон. На кошти, зібрані під час благодійного забігу, буде придбано автономний реаніматор для перинатального центру Київського міського пологового будинку №7.

  Благодійний марафон - це змагання серед благодійних організацій, мета якого – зібрати кошти та залучити громадськість до вирішення конкретної проблеми. Співорганізатором благодійного марафону є Українська біржа благодійності (УББ). Цього разу у марафоні благодійності бере участь 10 благодійних фондів. Фандрайзерами фондів стануть публічні особи: Надія Мейхер, музиканти гурту «Kozak system», Ольга Мозгова, Марічка Падалко та інші. Благодійний марафон стартував 1 березня.

  Всі забіги Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016:

  • 21,0975 км; 

  • 3×5 км + 1×6,0975 км - естафета;

  • 10 км;

  • 5 км;

  • 2 км - благодійний забіг «#Нетерплячки»;

  • 1000 м (9 - 13 років);

  • 500 м (7 - 8 років);

  • 100 м (1 – 6 років).

  Заїзди ролерів:

  • 21,0975 км Inline Skating;

  • 5 км Inline Skating.

  *AIMS - престижна міжнародна організація, яка об’єднує більше 300 бігових подій у 95 країнах світу.

  Детальніше про півмарафон можна дізнатися на офіційному сайті: http://kyivhalfmarathon.org/