Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • «Нова пошта» почала доставляти електромобілем

  02.06.2016

  «Нова пошта» стала першою на ринку експрес-доставки компанією, яка розпочала тестування електричного автомобіля. На разі брендований електрокар Citroen Berlingo курсує за маршрутом адресного обслуговування в центрі Києва.

  Тестовий період триватиме 3 місяці. Рішення про придбання парку електричних автомобілів прийматимуть на основі аналізу ефективності цього виду транспорту у порівнянні зі звичайними автівками. Попередньо йдеться про стартову закупівлю до 10 легкових електрокарів, які обслуговуватимуть клієнтів у столиці та містах-мільйонниках. Компанія відкрита до пропозицій співпраці як від зарубіжних, так і від українських виробників.

  «Автопарк «Нова пошта» складається з понад 3000 автомобілів, які доставляють відправлення по всій країні. Тому для нас використання екологічного транспорту – це прояв інноваційного підходу та соціальної відповідальності бізнесу. Компанія, як і Україна загалом, відкриває для себе нові можливості в цьому напрямку. Та вже зараз ми розуміємо, що в екотранспорту велике майбутнє. Цілком можливо, що вже в найближчі роки ми будемо доставляти і легковими, і вантажними електрокарами», - прокоментував директор з розвитку «Нова пошта» Максим Рабінович.

  Авто для тестування відбирали ретельно, аби клієнти «Нова пошта» отримували відправлення так само легко й швидко, як звичайними автомобілями. Обраний електрофургон протягом дня працює без додаткової підзарядки. Вночі його заряджають у логістичних центрах компанії. Машина здатна розвивати максимальну швидкість 110 км/год та долати до 170 км між сеансами заряджання (за умови вимкненої системи кондиціонування/опалення). Щоб проаналізувати експлуатаційні характеристики авто в холодну пору року, в компанії планують провести додаткові тести.

  На повну зарядку літій-іонної батареї електрокара від звичайної розетки потрібно 8 годин. Зарядити авто на 80% можна у прискореному режимі – 30 хвилин – на спеціальних зарядних станціях.

  Розвиток інфраструктури для користування екотранспортом дозволить «Нова пошта» в майбутньому використовувати електромобілі для доставки за міжміськими маршрутами. За даними спільноти Electrocars, в Україні вже функціонує близько 200 зарядних станцій, з них понад 60 – у Києві та області. За прогнозами експерта спільноти Олександра Кравцова, до кінця 2016 року ці цифри подвояться: в Києві з’явиться до 150 нових зарядних місць, в Україні – до 200. Зростатиме кількість як публічних зарядних точок, так і комерційних швидкісних (фастчарджерів).

  «Для лідера і трендсеттера ринку експрес-доставки в Україні використання екологічного транспорту було питанням часу. Впевнений, що тестування CITROЁN Berlingo Electric – це перша ластівка, і «Нова пошта» продовжить втілювати інновації для вдосконалення клієнтського сервісу. CITROЁN радо сприятиме цьому як провідний експерт у виробництві електрокарів. Наші компанії об’єднані спільними цінностями, серед яких інновації та оригінальність, що є важливою основою для ефективної співпраці», - прокоментував директор з корпоративних продажів Представництва CITROЁN в Україні Віталій Шатохін.