День матери
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • «Нова пошта» вдосконалює адресне обслуговування

  01.07.2016

  «Нова пошта» розширює можливості адресного обслуговування і пропонує міжміську доставку кур'єром в оптимальний для клієнта інтервал часу. Тепер посилку можна отримати на наступний день після відправки в найбільш зручний проміжок із запропонованих - 09:00-15:00, 15:00-18:00, 18:00-21:00.

  Послуга міжміської адресної доставки працює для всіх клієнтів. Відправити і отримати посилку або вантаж можна з понеділка по суботу. Кур'єр може підняти на поверх відправлення вагою до 100 кг, при цьому для посилок вагою до 30 кг це безкоштовно.

  Компанія також поліпшила умови адресної доставки в межах міста для бізнес-клієнтів, включаючи інтернет-магазини. Наприклад, вони можуть оформити відправлення, викликавши кур'єра «Нова пошта» до 16:00, і покупець, який знаходиться в тому ж місті, зможе отримати посилку в той же день з 19:00 до 21:00. Ця послуга надається в будні і вихідні для бізнес-клієнтів в Києві і передмісті. У планах на найближчі місяці - запустити «адреску» для бізнесу в день відправки в межах Львова, Дніпра, Одеси і Харкова.

  Крім того, «Нова пошта» скоротила терміни адресного обслуговування по місту. Раніше його здійснювали протягом 5-6 годин, зараз термін скоротився майже вдвічі. Це стало можливим завдяки розширенню автопарку, який обслуговує адресні маршрути. Нещодавно він поповнився 203 новими автомобілями і налічує 1100 одиниць. До кінця року загальна кількість сучасних машин для адресної доставки зросте до 1200.

  За цими авто закріплені близько 1500 кур'єрів, які проходять спеціалізоване навчання. Компанія оснащує їх сучасними комунікаторами для прискорення обслуговування клієнтів. Крім того, в Києві вже працює спеціалізований Центр супроводу кур'єрів з 70 операторів контакт-центру. Ще 160 операторів супроводжують «адреску» по Україні. Всі перераховані нововведення в цілому дозволять поліпшити швидкість і якість сервісу.

  «Доставка за адресою клієнта дуже популярна в усьому світі. У розвинених країнах 70-80% людей хочуть отримувати посилки чи придбаний онлайн товар додому або в офіс. В Україні адресне обслуговування поки тільки набирає обертів, і «Нова пошта» цьому сприяє. Ми бачимо великий потенціал у розвитку культури адресних відправлень, тому працюємо над нововведеннями і плануємо розширювати географію цієї послуги», - прокоментував директор з розвитку «Нова пошта» Максим Рабінович.

  Удосконалена «адреска» для бізнес-клієнтів «Нова пошта» працює в Києві й області з вересня 2015 року. За цей час компанії вдалося наростити обсяги адресного обслуговування від 5-7% до майже 20% від загальної кількості доставок. Уже в найближчий рік цю цифру планують збільшити до 30%. Згодом в Особистому кабінеті клієнти зможуть отримувати інформацію про доставку свого відправлення: ім'я кур'єра, номер машини і маршрут доставки. Цей сервіс зараз у розробці.