Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • NP Shopping – новий сервіс викупу і доставки товарів з інтернет-магазинів США
  03.08.2016

  «Нова пошта Інтернешнл» презентує сервіс NP Shopping, суть якого – у забезпеченні викупу та доставки товару: клієнт лише обирає бажані позиції, а сервіс приймає оплату за товар, викуповує його і доставляє клієнту. Цим NP Shopping суттєво відрізняється від поштового форвардингу – схеми, коли клієнт реєструється на сайті онлайн-магазину і самостійно оплачує йому товар, а логістику бере на себе оператор доставки. Форвардинг часто ускладнює шопінг, адже клієнту потрібно контактувати і з магазином, і з компанією, що доставляє товар.

  У порівнянні з цією схемою NP Shopping має цілу низку переваг:

  • Це легко: клієнт тільки надає посилання на бажаний товар, а фахівці «Нова пошта Інтернешнл» беруть на себе комунікацію з магазином і решту операцій з покупкою. Клієнту не треба реєструватися на сайті онлайн-магазину, володіти англійською для взаємодії з ним і витрачати додатковий час;
  • «Нова пошта Інтернешнл» доставить посилку від 8 днів після її надходження на склад NP Shopping в США;
  • Обчислення вартості доставки в Україну здійснюється за фактичною вагою покупки;
  • Тарифікація покупок в зарубіжних онлайн-магазинах починається з 500 грамів. Згідно тарифів NP Shopping, доставка такої посилки коштуватиме лише $2.9;
  • Цей доступний фіксований тариф, що не містить прихованих платежів, сплачується за будь-який вид доставки – у відділення «Нова пошта» в будь-якій точці України, в поштомат і навіть кур’єром.

  Сервіс стане в  пригоді тим, хто хоче купувати онлайн і отримувати звичний якісний сервіс доставки «Нова пошта». Та особливо корисним він буде для тих, хто ніколи не робив онлайн-покупок і хоче спробувати. «Нова пошта Інтернешнл» діє за принципом «Лінк з вас – посилка з нас», полегшуючи життя клієнтів, що здобувають перший досвід онлайн-шопінгу.

  Щоб замовити товари з доставкою «Нова пошта Інтернешнл» з понад 100 найвідоміших інтернет-магазинів США, потрібно зареєструватися на сайті www.npshopping.com, вибрати в інтернет-магазині за каталогом потрібний товар, перенести лінк на нього в Особистий кабінет на сайті і оформити замовлення.

  Обчислити вартість доставки можна за допомогою калькулятора на сайті www.npshopping.com. Відстежити посилку можна в Особистому кабінеті. За відповідність опису та якості товару відповідальність несе інтернет-магазин.

  «Для українців досі існує штучний бар’єр – понад 40% онлайн-магазинів США, включно з Amazon та eBay, не приймають платіжні картки, видані вітчизняними банками. NP Shopping позбавляє клієнтів цього клопоту, ми відкриваємо максимум можливостей для міжнародного онлайн-шопінгу саме завдяки сервісу викупу. Щоб зробити шопінг так само легким, як і на вітчизняних онлайн-майданчиках, ми максимально спрощуємо процес: клієнт тільки вибирає товар, а ми беремо решту на себе. При цьому гарантуємо той самий якісний сервіс доставки, за яким нас знають в Україні», - прокоментував запуск послуги директор з розвитку «Нова пошта» Максим Рабінович.

  Каталог інтернет-магазинів, детальна інструкція про оформлення замовлення та інша інформація про сервіс доступні на сайті www.npshopping.com. «Нова пошта Інтернешнл» закликає клієнтів ділитися відгуками, кожен з яких допоможе зробити новий сервіс кращим.