Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Стартував соціальний проект «Нова пошта» - «Кольорові посилки»
  05.08.2016

  4 серпня в галереї столичного АртПричалу компанія «Нова пошта» презентувала соціальний проект «Кольорові посилки». Гостями події стали відомі персони, художники, зірки кіно та шоу-бізнесу, серед яких художники Арсен Савадов, Юрій Вакуленко і брати Юдіни, актори Володимир Горянський та Ольга Сумська, а також зірки шоу-бізнесу – Alloise, Андрій Кравчук, Віталій Козловський, дует Анна-Марія, Анна Добриднєва, Рената Штіфель.

  Подію відвідали також голова Фундації Дарини Жолдак та співачка Саша Кольцова, письменниця Лада Лузіна, міс-Україна 2015 Христина Столока, шоумени Андрій Джеджула, В’ячеслав Соломка, Сергій Комаровський та дует Володимира Мойсеєнка і Володимира Данильця.

  Всі вони долучилися до доброї справи – власноруч створювали дизайни коробок «Нова пошта», які стануть основою проекту. Гості приходили з дітьми – наприклад, художник Матвій Вайсберг та телеведучий Олег Панюта. Разом з батьками найменші відвідувачі малювали, використовуючи найрізноманітніші засоби для творчості – олівці, фломастери, фарби та різнокольорові балончики для графіті.

  Суть проекту «Кольорові посилки» проста – кожен бажаючий може створити авторський дизайн коробки «Нова пошта» в онлайн-конструкторі на сайті http://colorbox.novaposhta.ua/. Всі малюнки візьмуть участь в конкурсі. В результаті відкритого голосування буде обрано 4 дизайни-переможці, які прикрасять спеціальну серію коробок «Нова пошта». Компанія відраховуватиме по 1 гривні від продажу кожної з них на створення фотоальбомів для 2500 дітей-сиріт. Всім їм «Нова пошта» доставить ці оригінальні подарунки наприкінці року.

  Альбоми мають назву «Книга про мене». На думку психологів, дітям, що позбавлені батьківської турботи, потрібно мати власне сховище мрій, згадок і вражень про дитинство. Це важливо для їхньої самоідентифікації і формування особистості в майбутньому. В «Книгу про мене» можна вклеювати фото, вкладати пам’ятні речі, писати. За її допомогою можна навіть вчитися читати!

  Проект ініційовано в рамках стратегії корпоративної соціальної відповідальності «Нова пошта», одним із напрямків якої є популяризація книгочитання. «Книга про мене» - це багатофункціональна книжка, що поєднує в собі особистий щоденник, фотоальбом та посібник. Завдяки цьому дитина дошкільного віку за допомогою вихователя може почати вчитися читати і готуватися до школи.

  «До цього проекту ми залучаємо нашу ключову компетенцію – легкий сервіс доставки. По завершенню проекту ми доставимо іменні «Книги про мене» дітям-сиротам особисто в руки. Пишаємося тим, який соціальний ефект матиме ця ініціатива – маленькі українці, які ростуть без батьків, матимуть власну скарбничку мрій і спогадів про дитинство. Вони можуть бути веселі чи сумні, але вони будуть. І це найголовніший результат для нас як ініціатора «Кольорових посилок», - прокоментувала PR директор «Нова пошта» Лілія Загребельна.

  Гасло «Кольорових посилок» – Твори, малюй, допомагай! «Нова пошта» реалізує його спільно з Українською Біржею Благодійності (ubb.org.ua).

  «Ми безмежно щасливі стати частиною цього чудового та яскравого проекту, який підіймає одну з найважливіших проблем сучасного українського суспільства. Бо діти – це наше майбутнє та надія. Допомога дітям – це одне із найголовніших завдань для нас, дорослих. Кожна дитина повинна мати історію, пам’ятати про себе маленького, бо тільки зберігаючи спогадам про минуле, ми зможемо створити щасливе майбутнє. «Книга про мене» - це шанс для дитини, позбавленої батьківського піклування, не тільки зберегти дитячі спогади та фотографії, а ще й знайти родину, бо потенційним батькам, завдяки Книзі, видається нагода краще пізнати дитину, зрозуміти її вподобання, познайомитись ближче. Дякуємо компанії «Нова пошта» за партнерство в реалізації цього важливого проекту, який завдяки мистецтву акцентує увагу українського суспільства на проблемах дітей, що так сильно потребують уваги», - зазначила Ірина Гуцал, директор Української Біржі Благодійності.

  Зворушливі моменти: діти стають дизайнерами пакування «Нова пошта»

  Зворушливі моменти: діти стають дизайнерами пакування

  Шоумен Сергій Комаровський вже створив свій дизайн. Долучайтеся й ви!

  Шоумен Сергій Комаровський вже створив свій дизайн. Долучайтеся й ви!

  Співачка Alloise закликає малювати для дітей

  Співачка Alloise закликає малювати для дітей

  Актор Володимир Горянський з дружиною у творчому процесі

  Актор Володимир Горянський з дружиною у творчому процесі

  Акторка Ольга Сумська та Віталій Борисюк прикрасили свій шедевр малюнками дочки Ані

  Акторка Ольга Сумська та Віталій Борисюк прикрасили свій шедевр малюнками дочки Ані

  Художник Арсен Савадов та співак Андрій Кравчук працювали разом

  Художник Арсен Савадов та співак Андрій Кравчук працювали разом