Відправляй любов
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • «Нова пошта Інтернешнл» стала ексклюзивним партнером DPD group в Україні
  04.10.2017

  «Нова пошта Інтернешнл» уклала партнерську угоду з міжнародним експрес-перевізником DPDgroup, за умовами якої компанії набувають статусу ексклюзивних представників одна одної.

  На разі партнери працюють над впровадженням спільних послуг з міжнародної доставки, головними перевагами яких будуть якість сервісу і доступна ціна. Очікується, що клієнти отримають оновлені послуги вже до кінця 2017 року. Планується впровадити адресну доставку посилок вагою до 30 кг з України в Європу і доставку палетованих вантажів в обох напрямках. Крім того, в найближчих планах партнерів – налагодження кур’єрської доставки з країн Європи в Україну.

  Умови партнерства також передбачають, що у 2018 році мережі з понад 2 300 відділень «Нова пошта» та понад 28 000 точок DPDgroup в Європі будуть інтегровані між собою. Для клієнтів це означатиме, що замовити доставку можна буде зі зручного відділення в Україні у будь-яке відділення партнерів у Європі і навпаки.

  «DPDgroup рада підключити Україну до своєї європейської мережі у співпраці з таким сильним партнером. «Нова пошта» - це інноваційна компанія, що має чітку мету зробити доставку легкою для життя та бізнесу. Ми бачимо це партнерство як перший крок на шляху розвитку послуг доставки до України та з України», - зазначив Поль-Марі Шаванн, президент GeoPost/DPDgroup.

  «Міжнародна доставка – один із пріоритетних стратегічних напрямків, за яким бізнес Групи «Нова пошта» розвиватиметься в найближчі роки. Тому ексклюзивна угода з європейським лідером індустрії є для нас знаковим кроком. Завдяки їй ми продовжимо відкривати українським клієнтам європейський континент, а європейцям – нашу країну. Впевнений, що угода з DPDgroup розпочала новий етап в історії міжнародного сервісу «Нова пошта», який ми прагнемо зробити так само легким і зручним, як сервіс експрес-доставки по Україні», - прокоментував співвласник «Нова пошта» В’ячеслав Климов.

  *DPDgroup - друга за розміром міжнародна мережа доставки посилок у Європі, що поєднує в собі інноваційні технології та локальну експертизу для забезпечення гнучкого та зручного обслуговування клієнтів. Надаючи сервіс Predict, DPDgroup встановлює новий стандарт зручності та дозволяє споживачам відстежувати доставку в режимі реального часу.

  Завдяки команді з 60 000 фахівців та мережі з понад 28 000 pickup пунктів DPDgroup щоденно здійснює доставку 4 млн посилок в більш ніж 230 країн через бренди DPD, Chronopost і SEUR.

  Мережа DPDgroup входить до складу GeoPost, чий обсяг продажу в поточному році склав €6,2 млрд. GeoPost є холдинговою компанією, що належить Le Groupe La Poste. Детальніше про компанію – за посиланням.

   

  **«Нова пошта Інтернешнл» входить до складу Групи компаній «Нова пошта». З  2014  року компанія здійснює міжнародну доставку посилок, документів і вантажів. Впродовж девяти місяців 2017р. компанія доставила 4,5 млн міжнародних відправлень