Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • «Нова Пошта» відкриває Київський інноваційний термінал
  02.03.2018

  Компанія «Нова Пошта» офіційно відкриває Київський інноваційний термінал, або КІТ, - перший сортувальний термінал з автоматизованою сортувальною лінією, що не має аналогів в Україні. Його сортувальна потужність у 2,5-3 рази більша за середню потужність таких об’єктів. 

  Київський інноваційний термінал (будівництво 2015-2017 рр.) обладнаний сортувальною системою Vanderlande (Голландія), що є світовим лідером з виробництва такого обладнання для логістичних компаній та аеропортів. Ключовий елемент цієї системи – сканер штрих-коду (ШК), який завдяки конструкції з дзеркал дає можливість сканувати штрих-код на посилці з будь-якої сторони. Він за частку секунди без зупинки транспортера повторно перевіряє вагу і габарити посилки, розпізнає ШК, вносить його у систему, знаходить напрямок, куди має їхати вантаж, дає сигнал сортувальній стрічці для позиціювання колодок скиду (shoe sorter), які вибивають посилку в рукав для подальшого відвантаження.

  За підсумками 2017 року, «Нова Пошта» доставила понад 145,8 млн відправлень, що на 33% більше, ніж у 2016 році. Компанія також встановила абсолютний добовий рекорд і доставила за 26 грудня понад 1,3 млн відправлень. Для клієнтів «Нова Пошта» з сегменту e-commerce у 2017 році компанія доставила близько 33 млн відправлень. У 2017 році продовжилося зростання адресного обслуговування: за рік «Нова Пошта» доставила 16 млн посилок клієнтам у цьому сегменті, чим засвідчила зростання попиту на таку послугу на 40%. Забезпечити це зростання зміг збільшений автопарк компанії: у 2017 році в адресному обслуговуванні працювало 1500 одиниць автотранспорту, що на 31% більше, ніж у 2016 році. Доставка з Китаю та через послугу Nova Poshta Shopping склала за минулий рік 5,6 млн відправлень. У 2018 році очікується зростання показників у напрямку міжнародної доставки завдяки співпраці з компанією DPD, що має 28 тис. відділень у Європі: у кожне з них клієнти «Нова Пошта» зможуть відправити свої посилки з 2350 відділень «Нова Пошта» в Україні.

  «Завдяки потужному розвитку в останні роки у 2018 році «Нова Пошта» планує відкрити 1000 нових відділень, із них 115 – із зоною самообслуговування, облаштованою поштоматами, розповідає про плани компанії її співвласник В’ячеслав Климов. Серед нововведень, які зовсім скоро будуть доступні, оновлений зручний дизайн мобільного додатку з можливістю керувати останньою милею. Дедалі ефективніші операційні процеси дозволять по всій території України забезпечити доставку «день у день»: при оформленні відправлення до 12.00 доставка буде здійснюватися в межах міста того ж дня».

  На 2018-2019 рр. заплановане будівництво другої черги Київського інноваційного терміналу: «Ми плануємо встановити двоповерхову сортувальну лінію, обладнану телескопічними транспортерами для завантаження / розвантаження автотранспорту,уточнює співвласник компанії «Нова Пошта» Володимир Поперешнюк.Ми це робимо в межах стратегії розвитку з діджитилізації, роботизації та автоматизації процесів, адже ці нововведення допоможуть нам обробляти посилки, не залучаючи людей на найважчих ділянках. І якщо ви почуєте, що КІТ збільшив потужності обробки до 1 мільйона посилок на добу та 1000 напрямків відправки, вірте! Це правда нашого майбутнього, яке ми наближуємо вже сьогодні. Наш КІТ – це символ інновацій і відкритості». Високотехнологічні автоматизовані термінали «Нова Пошта» планує в майбутньому збудувати також у Хмельницькому, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та ще один у Києві (лівий берег).

  «Один з напрямків, що обслуговується Київським інноваційним терміналом, є адресна доставка. В «Нова Пошта» адресне обслуговування по Україні налічує 117 служб доставки, з них чотири працюють у Києві (одна – на базі КІТ). По Києву адресну доставку здійснює понад 500 автомобілів та понад 2000 працівників. Тренд розвитку нашої «адрески» – організація піших депо на базі великих відділень, оскільки структура вантажів дозволяє до 30% відправлень доставляти пішо (вони малі і легкі)».