Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Новий функціонал у мобільному додатку «Нова Пошта»: онлайн-оплата всіх послуг з Masterpass
  11.09.2018

  Лідер ринку експрес-доставки розширив платіжний функціонал сайту і мобільного додатку, де відтепер можна оплатити всі послуги і товари в один клік.

  «Нова Пошта» відкрила можливість для клієнтів безготівково оплачувати товари і послуги доставки в один клік, без необхідності введення карткових даних. Швидкі та прості розрахунки стали можливими завдяки інтеграції платформи цифрових гаманців Masterpass від Mastercard у мобільний додаток «Нова Пошта» (Android, iOS) та на сайт (сторінка «Трекінг»). Якщо вже оплачений онлайн товар одержувачу не підходить, оператор у відділенні легко ініціює повернення коштів на картку клієнта. Термін зарахування коштів залежить від правил банку, що випустив картку. Для оплати онлайн зараз доступні всі послуги «Нова Пошта»: доставка, грошовий переказ (оплата за товар), а також контроль оплати.

  Інфографіка мобільного додатку

  Якщо користувач уже має зареєстрований цифровий гаманець у Masterpass, система відкриє доступ до раніше доданих у нього карток після входу в акаунт та підтвердження номеру мобільного телефону. Створити свій цифровий гаманець можна безпосередньо через мобільний додаток «Нова Пошта» та на сайті компанії. Masterpass безпечно зберігає дані платіжних карток різних банків і платіжних систем, даючи можливість розраховуватись онлайн швидше й зручніше — без потреби щоразу вводити карткові реквізити для оплати (CVC-2 код, номер картки тощо). Надійність і безпека розрахунків з Masterpass гарантована міжнародними стандартами Mastercard.

  «Кількість активних користувачів мобільного додатку «Нова Пошта» збільшилася вдвічі за останній рік, і ми постійно доопрацьовуємо функціонал, щоб задовольнити зростаючі потреби клієнтів, — говорить Ірина Холод, директор з маркетингу «Нова Пошта». — Цього року ми сконцентрувалися на онлайн-оплатах, які реалізували разом з нашими партнерами Masterсard і АТ "ТАСКОМБАНК"». Раніше в додатку можна було лише відстежити доставку, дізнатися графік роботи відділень, розрахувати вартість доставки та викликати кур’єра. Зараз наш мобільний додаток, що отримав спрощену реєстрацію та авторизацію, інформує push-повідомленнями про посилки, допомагає відстежувати та керувати посилками, створювати експрес-накладні, замовляти додаткові послуги, оплачувати послуги компанії за допомогою банківської карти, а також повертати та переадресовувати посилки.

  «Частка цифрових платежів у Європі продовжує зростати і до 2020 року досягне 38% від загального обсягу оплат. Українські споживачі підтримують світові платіжні тенденції і теж все більше надають перевагу онлайн-розрахункам. Masterpass є унікальним рішенням, що пропонує переваги за рахунок швидких та безпечних цифрових платежів через пристрої та різні канали — онлайн та в мобільних додатках. Платформа цифрових гаманців Masterpass вже інтегрована на сайтах і в мобільних додатках більше 2500 українських торговців. І ми переконані, що приєднання «Нова Пошта» до широкої екосистеми партнерів Mastercard стане додатковим драйвером розвитку електронної комерції в Україні», — зазначив Сергій Францішко, директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні.

  Цікаво, що більшість користувачів мобільного додатку «Нова Пошта» — молоді чоловіки, що проживають у великих містах. Найактивніше мобільний додаток використовують у Києві, Одесі і Харкові.