Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Нова пошта інвестувала 16 млн грн у відкриття адміністративного хабу для ОТГ у Луганській області
  15.10.2021

  Хаб відкрився 15 жовтня в селі Шульгинка Луганської області

  Його відвідали Президент України Володимир Зеленський, Віцепрем‘єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, голова Луганської ОДА-ВЦА Сергій Гайдай. 

  Нова пошта стала першим приватним інвестором у будівництві адміністративних хабів для об’єднаних територіальних громад (ОТГ) у селах. Цей проект реалізовано в рамках приватно-державного партнерства разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

  Глава держави під час візиту до хабу зауважив, що цей проект дасть місцевим жителям змогу отримувати близько ста різноманітних послуг, зокрема оформлювати паспорти та отримувати пенсії, і це має зробити їхнє життя комфортнішим і щасливішим, а також подякував організаціям, які підтримали створення цього Центру. 

  «Ми ставимо собі за мету бути опорою кожному українцю. І тому нам важливо підтримувати місцеві громади. Адже впевнені, що кожен українець де б він не мешкав, повинен мати рівні можливості у доступі до якісних сервісів», - говорить Вячеслав Климов, співвласник Нової пошти.

  «Головне, це нова ідея – Центр культурного простору, який змінює поняття «сільський клуб». Тут є можливість вчитися через інтернет, і не треба їхати в інше місто. Старші люди можуть прийти з онуками – діти займаються на 3D-принтері, а старші люди читають у цей час книжки або слухають лекцію», – розповів Олексій Резніков. 

  Адміністративний хаб розташований на площі 700 кв. метрів у самому центрі Шульгинки. У ньому розмістилися відділення Нової пошти, центр надання адміністративних послуг, продуктовий магазин, аптека, сервісний центр мобільного оператора тощо. Територія навколо озеленена, на ній встановлені лавки з сонячними батареями та зарядками для телефонів, а також ліхтарі на сонячних батареях.

  Окрім того, поряд з хабом змонтований дитячий майданчик із сучасними гойдалками та спеціальним безпечним гумовим покриттям. Для жителів селища збудовано також вуличний кінотеатр з великим LED-екраном.

  В інноваційному відділенні Нової пошти можна отримувати та відправляти посилки вагою до 30 кг. Для зручності клієнтів, які купують онлайн одяг та взуття, у відділенні розташована примірочна.

  У цьому відділенні Нова пошта вперше тестує нову зону самообслуговування, розраховану на користування декількома клієнтами одночасно. Вона оснащена сканером, двома екранами та круговим столом навколо металічного кронштейну. Там клієнти зможуть і зручно оглядати, і самостійно оформлювати та пакувати посилки для відправки.

  Крім того, у відділенні надаються фінансові послуги: оплата комунальних платежів, зняття готівки з карти, грошові перекази тощо.

  Біля входу у відділення розташовується поштомат, в якому клієнти можуть отримувати заздалегідь оплачені посилки.

  Це вже не перший проект, який Нова пошта реалізує разом з Міністерством реінтеграції. Раніше компанія підтримала проект по відкриттю сервісних центрів на лініях розмежування. Зокрема, в рамках нього у грудні 2020 року Нова пошта відкрила сервісний центр у Новотроїцькому Донецької області, в якому розташувався центр надання адміністративних  послуг, відділення Нової пошти, центр зайнятості, банк, медичний  пункт тощо.